Změnit projekt-dokumentaci na levnější stavbu

Sháníte projekty, stavíte a poptáváte stavební materiál?

.
header-photo-08Poptejte cenu výstavby podle vaší dokumentace. Připravíme ocenění stavebního materiálu a rozpočet podle předložené dokumentace. Dále připravíme detaily pro provedení stavby systémem Nové Generace.

Jako bonus je výpočet zateplení a úspor. Také vás zveme do některé z našich referenčních staveb. Prohlídka s přednáškou trvá 1,5 hod. Domluvte si možný termín – tel: 776 444 212; Email:athservis@seznam.cz


Zde nás můžete kontaktovat:

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

CENTRUM ZDRAVÉHO BYDLENÍ

Pokud chcete nový dům, jste na správné adrese. Příprava projektu sice zabere více času, ale je v konečném důsledku levnější a zkrátí dobu realizace. Nejlepší variantou pro výběr je předloha a je jedno zdali od nás, nebo např. EUROLINE, G-SERVISU či jiných projektantů. Pro vás je důležité, jak dům vypadá a hlavně z čeho je postaven – co na vás bude celoživotně působit. Stavební technologie Nové generace je pro budoucí bydlení to nejoptimálnější. Využívá zkušeností se systémových řešení jiných technologií a zároveň ponechává volnost pro řešení vlastní dispozice, typu fasády i vlastních představ ohledně estetiky a řešení interiéru domu. Stavby Nové generace prioritně řeší obálku budovy, její správnou konstrukci, použité materiály ve vztahu k hygieně a nákladovosti bydlení.