Nanotechnologie pro opravy budov a bytů

Nátěr pro zateplení a odstranění plísní
Ultratenký tepelně-izolační nátěrový prostředek na stavební konstrukce.

Příklad použití:

kapkaStěny, střechy, okna, luxfery + ochrana proti korozi, plísním a grafiti. Nátěr není téměř viditelný, na slunci tvoří jemně neonový efekt. Nanotechnologie svými mimořádnými schopnostmi postupně prolínají do různých oborů lidské činnosti. Společnost nano-gel s.r.o. využívá vlastností nanotechnologií na stavební materiál. Zajišťuje budovám nové vlastnosti.

Další použití:

Produkty nano se používají například, jako další tepelně izolační štít, nebo neviditelný nátěr odpuzující kyselé deště chrání podkladový materiál před namočením a následnou erozí. Zachovává původní vzhled podkladu. Tepelný štít vhodný na opravy chyb ve stavebních konstrukcích, nebo pro zateplení budov, na průmyslové stavby, bytové i rodinné domy – odráží teplo s účinností 10 – 42% Princip: Odpuzuje vodu, je vhodný jako praventivní i ochrannou izolaci kovu, skla, betonu, omítky, cihel, dřeva, plastu a dalších stavebních hmot a konstrukcí. Aplikuje se nástřikem, nátěrem, válečkem.

Má tepelně izolační vlastnosti a lze jej aplikovat na jakoukoliv stavbu konvenčními malířskými nástroji. Nátěr je z 92% čirý, matný – hladkého povrchu s neonizujícím efektem. Nepoškozuje životní prostředí, neředí se.

Hlavní účinky: tepelná izolace, dlouhodobá odolnost proti UV záření, odpuzuje vodu a nečistoty, brání plísním a růstu mechů (zelenání střechy).

VÝHODY PRODUKTU:

  • Rychlá a jednoduchá aplikace
  • Zvyšuje tepelný odpor
  • Odpuzuje vodu a plísně
  • Odbourává tepelné mosty a zvyšuje kvalitu vnitřního prostředí
  • Netoxický, prodyšný
  • Vynikající přilnavost k různým povrchům, např. pálená krytina, beton, šindel, dřevo, sklo, kovy..
  • Zachová vzhled podklady
  • Návratnost investice 4 – 10let

Použití EXTERIER/INTERIER vhodný na všechny druhy stavebních prvků a částí, střechy podkroví, ostění, okna, klenby, stropy, stěny sokly, kámen….ideální pro staré a historické stavby. Po vytvrdnutí vytváří průhledný difuzně otevřený film chránící objekt před působením povětrnostních vlivů v rozpětí teplot od – 40 do 204°C. Níčí plísně a nedovoluje růst houbám. Ochraňuje plochy před znečištěním a grafiti následně lze jednoduše odstranit.

Aplikace jako u vodou ředitelných hustých barev, při teplotě od 5 do 125°C Vydatnost l/5m2 při 3 vrstvách; 1.vrstva 30 mikronů; 2.vrstva 45 mikronů; 3.vrstva 60 mikronů; 4. vrstva 75 mikronů; 5.vrstva 90 mikronů; 6.vrstva 100 mikronů. Vrstva 100 mikrometrů má izolační schopnost srovnatelnou s 3 – 5 cm EPS. Proces zrání – úplného vytvrzení trvá přibližně 30-60 dnů, v závislosti na klimatických podmínkách, ale již po 2 týdnech jsou patrny změny mající progresivní charakter až do úplného vytvrzení.

Aplikační tipy pro okna. Nedoporučujeme nanášet nano-gel na okna, kde se požaduje stejná průhlednost jako před nanesením. Po aplikaci na sklo je mírně zamlžený vzhled a asi 90% útlum světelného toku. Je velmi vhodný proti zamrzání oken střešních vikýřů, oken u sklepních, skladovacích a technických místností a podobně řešených otvorů. Skutečné hodnoty se mohou lišit podle místních podmínek.


Zde nás můžete kontaktovat:

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat