Stavební povolení

Vyřizování administrativy kolem stavby není nic moc zábava a dnes je ještě složitější než podle dřívějšího stavebního zákona. Je třeba splnit podmínky, vyplnit složitý formulář, sehnat mnoho dokumentů, podpisy sousedů atd. Získání stavebního povolení a územního rozhodnutí svěříte do rukou ATH servis většinou je obvyklá částka je do 5000Kč !

Stavební povolení vyřídíme za vás!

Specializujeme se na stavební zákon a doprovodné služby s ním spojené a proto umíme vyřídit kompletní stavební povolení – územní rozhodnutí pro ty, kteří chtějí stavět rychleji. Ušetříme vám čas i peníze. Vyřízení stavebního povolení představuje častou návštěvu úřadů, mnoho dokumentů a spoustu stráveného času. Obraťte se na tel. 776 444 212; mail: athservis@seznam.cz a získáte stavební souhlas v pohodě a rychleji.

My pro vás obstaráme:

– souhlasy orgánů statní správy, samosprávy a sousedů
– doplnění neúplného projektu
– zpracování energetické náročnosti stavby
– měření radonu
– hydrogeologický průzkum
– sepsání smluv s dodavateli
– kompletní stavební dozor a stavební administrativu
– zajištění kolaudace a zápisu na Katastrálním úřadě

Spolupracujte s námi

Spolupráce s námi probíhá na základě smlouvy o zastupování. Poté naše kroky směřují na příslušný stavební úřad, kde zajistíme vše, co je potřeba. Cílem naší práce je spokojenost klienta a získání stavebního povolení či územního rozhodnutí včetně právní moci.

Chcete získat stavební povolení nebo územní rozhodnutí? Kontaktujte nás!


Zde nás můžete kontaktovat:

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat