Thermal Management – Zateplování budov

Certified PRO Certifikát Raychem

 Proč Thermal Management?

Komfort je vše, zvláště doma. Kvalitní zateplení a chytré elektrické podlahové vytápění. Nano-gel s.r.o. dodává nepopsatelný pocit pohody a spokojenosti, pramenící z příjemně teplé podlahy a inverzního zateplení. Rozhoduje přeci cena, kvalita a užitná hodnota.

Bezkonkurenční 20letá záruka na systémy podlahového topení

Všichni víme, že když je nám zima na nohy, pocit chladu máme v celém těle a také víme co je pocitová teplota. Odložte vlněné ponožky. Následující informace vám pomohou zvolit správný systém konstrukce domu, obálky budovy a podlahového vytápění. Dozvíte se informace o instalaci a množství chytrých rad.

Raychem Certified PRO_Modul úsporné elektrické vytápění_2Samoregulační technologie

Co znamená samoregulace?

Samoregulační topné kabely automaticky přizpůsobují svůj topný výkon, a tím kompenzují teplotní změny. Vnější plášť, opletení a vnitřní plášť poskytují ochranu proti mechanickým, chemickým a elektrickým vlivům a regulace ve vodivém jádru, ale to hlavní se skrývá v zateplení objektu.

Zateplování

Co znamená správné zateplení?

Výpočet a způsob zateplení budovy, tedy síla tepelné izolace a její správná instalace předchází nežádoucímu hromadění par ve stavební konstrukci a tedy vzniku plísní a již dříve neviditelným roztočům a jejich toxickým výkalům.

Naše nabídka Thermal Management

Kontakt:


Zde nás můžete kontaktovat:

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

 

 


zatepleni1

zatepleni2

zatepleni3

zatepleni4

zatepleni5

zatepleni6